Bielizna kielichowa

Komplety Kielichowe

     Haftina Atelier oferuje komplety kielichowe niezbędne do każdej Mszy Świętej. Bielizna znajduje się najbliżej Ciała i Krwi Pańskiej podczas przeistoczenia. Dlatego do jej produkcji przykładamy najwyższą wagę. Nasze komplety kielichowe upiększamy motywami eucharystycznymi, świątecznymi i obrzędowymi. Oferowane przez nas komplety kielichowe obejmują palkę, korporał, puryfikaterz oraz ręczniczek.

     Komplety kielichowe Haftiny są wykonane ze śnieżnobiałego tradycyjnego lnu lub nowoczesnego i łatwego w użyciu poliestru. Palka poliestrowa wykończona jest praktycznym narożnikiem zapobiegającym zabrudzeniu w trakcie użytkowania, lniana obszyta jest bawełnianą koronką. Wszystkie elementy bielizny są ozdobione delikatnym i gustownym haftem w złotym lub innym kolorze.

    Ręcznie i starannie sprawdzamy, składamy i pakujemy naszą bieliznę. Staramy się aby spełniała najwyższe standardy jakości. Stosujemy tkaniny, które są łatwe w praniu i prasowaniu. Każdą palkę wykańczamy koronką lub ozdobnym usztywnieniem dla wygodniejszego użytkowania. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów komplety kielichowe Haftiny służą w dobrym stanie przez długi czas.